Správným směrem

Ve středu 10. dubna 2024 proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen grafické soutěže projektu "Správným směrem".

Palasino Group, a.s. je generálním sponzorem adiktologické akce na prevenci drogové závislosti. „Správným směrem“ je preventivní aktivita Národní protidrogové centrály Služby kriminální police a vyšetřování Policie České republiky, která započala již v roce 2011. Při této příležitosti byla otevřena stálá expozice výstavy „Boj policie proti drogám" v Muzeu PČR v Praze a byla vyhlášena soutěž o nejlepší plakát s protidrogovou tematikou. Nápad se setkal s velkým ohlasem, a tak započala cesta projektu „Správným směrem" napříč Českou republikou.

Jsme nadšeni, že jsme měli možnost předat cenu generálního sponzora autorce plakátu, který za naši společnost Palasino Group, a.s. získal nejvyšší hodnocení. Je to nejen ocenění pro ni, ale i pro celý zúčastněný tým, za jejich úsilí a talent, který do práce vložili.

Děkujeme všem, kteří se zapojili do této soutěže a přispěli k úspěchu projektu "Správným směrem". Vaše angažovanost a kreativita jsou neocenitelné.

Správným směrem
Kontaktujte nás pro další otázky.